MyMoney - program pro vedení agendy jednoduchého a podvojného účetnictví pro Linux
Proč používat Linux

CVS

Projekt byl oficiálně registrován na serveru savannah.gnu.org!

Jednou z mnoha služeb, které savannah nabízí je i veřejný CVS server na kterem se nyní nachází prerelease verze 0.0.4-alpha.

Chcete-li mít k dispozici aktuálně nejnovější verzi mymoney ještě dříve, než oficiálně výjde zde, tak hurá pro ní :)

Anonce: verze 0.0.3-alpha

Zveřejnění další alpha verze je ve znamení tisku! :-)
(do screens byly přidány náhledy tiskových sestav - mám pocit, že exportem do pdf se zhoršila kvalita sazby a také se změnil rozměr tisknutelné stránky, ale nechtěl jsem na web umisťovat dvi soubory).

Tiskový modul byl rozšířen o funkci, která umožňuje sazbu podle šablon, do kterých jsou programem vkládány definiční klíče. Šablony pro latex jsou uloženy v ./data/printing_templates/ a jména souborů jsou prozatím pevně definována ve zdrojáku programu. Jsem si vědom spousty chyb v sazbě, ale prozatím si s nimi nevím rady, protože se latex učím za pochodu...

Modul vystavených faktur prošel také několika změnami - veskrze se jednalo o opravy velkého množství chyb. Některé, o kterých vím, tam bohužel prozatím zůstaly a bude je zřejmě potřeba fixnout napsáním vlastních objektů SpinButton a DateEdit.. no a samozřejmě tam určitě ještě zůstala spousta dalších chybek, o kterých ještě nevím ... označujme je prozatím přátelsky jako vlastnosti :-)
V souvislosti se změnami v modulu vystavených faktur došlo také k drobným úpravám v DB. Program se ji snaží fixnout, pokud objeví existenci starší verze. Je ale možné, že i tak by se mohly projevit nějaké chybové hlášení při editaci, nebo tisku faktur, které vznikly ve starší verzi programu.

Soubor ke stažení naleznete zde.

Anonce: verze 0.0.2-alpha

Zveřejnění druhé alpha verze obsahuje drobné opravy chyb stávajících modulů a byl přidán modul Adresář (screens).
Rozsáhlejší popis změn naleznete v ChangeLogu.

Soubor ke stažení naleznete zde.

Valid HTML 4.01 Transitional


Copyright © 2004 - 2005 Michal Hučík
ordoz [zavináč] ordoz.com